Jak sprawić, aby sprzedaż przychodziła z lekkością – zadbaj o te 5 elementów

Sprzedaż nie musi być trudna. To naprawdę nie musi być tak, że się męczysz i walczysz o każdego klienta. I masz wrażenie, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, a i tak niewiele to daje. Naprawdę to możliwe, aby sprzedaż przychodziła z lekkością, z prawdziwą łatwością. A klienci sami mogą się pojawiać i dopytywać o możliwość współpracy z Tobą czy skorzystania z Twoich ofert.

 

Jednak, aby to się zadziało, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. I dzisiaj opowiem o 5 kluczowych elementach, które sprawią, że sprzedaż zacznie Ci przychodzić z większą łatwością.

Zapraszam!

   

Sprzedaż jest jednym z moich koników. To obszar, którym naprawdę uwielbiam się zajmować. Wszyscy obserwujemy, że sprzedaż w pewien sposób się zmienia i staje się nieco bardziej wymagająca. Moim zdaniem, to bardzo dobrze, bo zachęca nas to, żeby naprawdę zadbać o fundamenty swojego biznesu online, które być może wcześniej, gdy sprzedawanie było prostsze, często pomijałyśmy. Z korzyścią na przyszłość. Trzeba bowiem myśleć o swoim biznesie, jak o zasobie, który budujemy w dłuższej perspektywie. Nie tylko na kilka miesięcy czy rok, biegnąc od kampanii do kampanii, od produktu do produktu.

Dlatego dzisiaj opowiem o 5 elementach, które pomogą Ci sprawić, aby już zawsze sprzedaż przychodziła Ci z lekkością. Niezależnie od tego, jak dokładnie wygląda Twój biznes.

 

Co zrobić, aby sprzedaż przychodziła z lekkością?

Zanim przejdę do omówienia obszarów, które według mnie najbardziej wpływają na to, żeby sprzedawać z łatwością, to od razu powiem, że mogę Ci pomóc nad nimi pracować. Ruszyły nabory do bezpośredniej współpracy ze mną w ramach grupowego mentoringu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!, do którego serdecznie Cię zapraszam. Właśnie tam będziemy szlifować fundamenty Twojego biznesu, w oparciu o Twoje indywidualne zasoby, czyli ofertę, mocne strony i kanały komunikacji.

Polecam dołączenie do grupowego mentoringu szczególnie osobom, które mają pewne trudności ze sprzedawaniem i chcą to zmienić, aby sprzedaż przychodziła z lekkością. Bo to jest sednem tego programu. Zapraszam również wszystkie osoby, które są gotowe na to, by sprzedawać produkty premium z wyższej półki cenowej.

Ze swojej strony gwarantuję, że w każdym przypadku otrzymasz solidny zakres mojego wsparcia oraz feedback dotyczący Twojej konkretnej oferty. Abyś jak najlepiej wykorzystywała swój potencjał sprzedażowy. Jeśli naprawdę się zaangażujesz, biorąc udział w naszych sesjach mentoringowych i wypełniając karty pracy, to szybko zobaczysz wymierne efekty.

Zachęcam Cię do zapoznania się ze szczegółami programu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe! i dołączenia do mnie, jeśli stwierdzisz, że jest on dla Ciebie. A naprawdę warto, bo kosztuje on 2 razy mniej niż moje ostatnie mastermindy. Natomiast korzyści, jakie osiągniesz, zrekompensują Ci tę inwestycję wielokrotnie. Poza tym to ostatnia szansa bezpośredniej współpracy ze mną przed wakacjami, kolejna pojawi się dopiero jesienią. A do tego czasu w Twoim biznesie i na rynku może się dużo zmienić.

Będzie mi miło, gdy spotkamy się w grupowym mentoringu i już teraz wspólnie zaczniemy pracować nad tym, aby sprzedaż przychodziła Ci z lekkością i pozwalała generować rekordowe przychody. Tymczasem wracam do sedna, czyli 5 obszarów, które pomogą Ci to osiągnąć.

 

1 element, o który warto zadbać, aby sprzedaż przychodziła z lekkością to mentalność i przekonania

Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu, to pewnie nie zaskoczy Cię, że właśnie mindset znalazł się na pierwszym miejscu. Na ten obszar kładę coraz większy nacisk w swojej pracy oraz pomagając moim klientkom. Wszystko bowiem zaczyna się w głowie, udana sprzedaż również. Jeśli masz niewspierające przekonania odnośnie pieniędzy, zarabiania, swoich idealnych klientów czy samej siebie, to nie dasz rady z sukcesem rozwijać dochodowego biznesu. Nawet gdy będziesz iść do przodu, to z trudem, a przecież nie o to chodzi.

Dlatego przede wszystkim trzeba zacząć od pracy nad swoją mentalnością, aby sprzedaż przychodziła z lekkością. Nad zmianą swojego podejścia i przekonań na wspierające będziemy mocno pracować w programie „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!”. Zarówno podczas sesji mentoringowych na żywo, jak i w kartach pracy dotyczących obszaru mentalności. Moje klientki, które przeszły już ten program, kiedy był on w formule mastermindu, mówiły mi, że to był dla nich najważniejszy moduł. I właśnie dzięki niemu potem już sprzedaż poszła z górki.

Aby jeszcze bardziej wesprzeć Cię w pracy nad swoim mindsetem, przygotowałam specjalne bonusy. W pakiecie z programem „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!” otrzymasz kursy: Pokochaj sprzedawać online i Otwórz się na przełom finansowy.

Dodatkiem jest również Dziennik Manifestacji, o którym opowiadałam między innymi w 71 odcinku podcastu. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na dołączenie do grupowego mentoringu, to możesz w każdej chwili skorzystać z tych pomocy, aby pracować nad swoją mentalnością. Znajdziesz je w mojej regularnej ofercie w kursach do samodzielnej pracy.

 

2 element, o który warto zadbać, aby sprzedaż przychodziła z lekkością to umiejętne komunikowanie wyróżników Twoich ofert

W obecnych czasach, gdy konkurencja w biznesie online jest ogromna, prawdziwą sztuką jest przebicie się do świadomości nabywców. Zanim konsumenci zagłębią się w szczegóły Twojej oferty i sprawdzą, czy rzeczywiście jej potrzebują, to najpierw decydują czy to właśnie z Tobą chcą współpracować. Aby faktycznie sprzedaż przychodziła Ci z lekkością, przede wszystkim liczy się zaufanie. Dlatego kluczem do sukcesu jest skuteczne komunikowanie oferty i budowanie wizerunku Twojej marki tak, by stać się pierwszym wyborem dla swoich potencjalnych klientów.

O obszar komunikacji trzeba zadbać jeszcze przed rozpoczęciem kampanii sprzedażowej. Najważniejsze jest to, żeby umiejętnie pokazać, czym wyróżnia się Twoja oferta oraz w jaki sposób klienci skorzystają z Twojej pomocy. Jeśli nie zadbasz, aby było to widoczne na pierwszy rzut oka, to nie sprawisz, że ludzie będą chcieli pracować właśnie z Tobą. Na skuteczną komunikację składa się mnóstwo rzeczy. Poza wyeksponowaniem wyróżników Twojej oferty, ważny jest także między innymi dobór odpowiednich kanałów dotarcia do odbiorców i sam sposób komunikowania się z nimi. Tym wszystkim zajmiemy się szczegółowo w ramach grupowego mentoringu „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!”.

 

3 element, o który warto zadbać, aby sprzedaż przychodziła z lekkością to idealnie dopracowana oferta

Jeśli naprawdę chcesz naprawdę swobodnie sprzedawać i generować rekordowe wyniki, to produkty czy usługi, które oferujesz, muszą celnie trafiać w potrzeby Twoich nabywców. Nie ma sprzedaży bez dobrej oferty, a z kolei nie stworzysz takiej, gdy nie poznasz dogłębnie swoich klientów. Zanim zaczniesz pracować nad konkretnym produktem, wejdź w buty swojego odbiorcy i konkretnie zdefiniuj:

  • jego profil i cechy charakteru,
  • jakie są jego marzenia i oczekiwania,
  • czym się martwi i co go stresuje,
  • w jaki sposób myśli,
  • oraz jakie wartości są dla niego ważne.

Na tej bazie możesz dokładnie poznać swojego idealnego klienta i opracować dla niego genialną ofertę, aby sprzedaż przychodziła z prawdziwą lekkością. I w tym również pomogę Ci w programie „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!”.

 

4 element, o który warto zadbać, aby sprzedaż przychodziła z lekkością to świetna komunikacja Twoich ofert

Wcześniej wspomniałam o tym, że jednym z kluczowych obszarów jest umiejętne komunikowanie wyróżników Twoich produktów lub usług. Jednak nie wystarczy wiedzieć, co pokazać, ale także, jak to zrobić. Dlatego kolejnym obszarem, którym trzeba się zająć, aby sprzedaż przychodziła z lekkością, jest doskonała komunikacja ze swoimi potencjalnymi klientami. Trzeba zatem znaleźć najlepszy sposób opowiadania o swojej ofercie, żeby zachęcić do skorzystania z niej.

I nie chodzi tu tylko o rozpisanie sobie, że przykładowo wyślesz 4 newslettery, zamieścisz 5 postów w social media, przeprowadzisz webinar i wypuścisz płatną reklamę. Bardzo ważne jest ustalenie, o czym dokładnie będziesz pisać, na co położysz nacisk i jakie informacje przekażesz swoim odbiorcom. Właśnie na tym polega świetna komunikacja oferty. I warto zadbać o jej dopracowanie, zanim zaczniesz kampanię promocyjną. Żeby później nie dojść do takiego punktu, że nie będziesz wiedziała, co masz napisać, czy jak zaprosić do zakupu. W programie „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!” będziemy się zajmować również stworzeniem optymalnej komunikacji dopasowanej do Twojej oferty.

 

5 element, o który warto zadbać, aby sprzedaż przychodziła z lekkością to odpowiednia strategia sprzedażowa

To ostatni z obszarów, o jakim dzisiaj chcę Ci opowiedzieć. Zostawiłam go na koniec, bo tak naprawdę, jeśli nie zadbasz najpierw o 4 elementy, które omówiłam wcześniej, to samym opracowaniem strategii nie sprawisz, aby sprzedaż przychodziła z lekkością. Niemniej jednak jest to kluczowy fundament Twojego biznesu online, którego nie można pominąć.

Przygotowując optymalną strategię sprzedażową, trzeba uwzględnić szereg elementów, aby jak najlepiej dostosować ją do siebie, specyfiki działalności oraz oczywiście oferty. W jej zakresie jest między innymi to:

  • jakie metody promocji wykorzystasz,
  • czy i jaki planujesz event sprzedażowy,
  • jaką zastosujesz politykę cen, rabatów i ewentualnych bonusów.

Każdy z tych obszarów jest bardzo istotny. Jak zapewne się domyślasz, w grupowym mentoringu „Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!”, pomogę każdej z uczestniczek opracować indywidualną strategię sprzedażową. Dodatkowo w pakiecie dorzucam szkolenie Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h, dzięki któremu będziesz jeszcze skuteczniej sprzedawać swoje oferty. Możesz oczywiście skorzystać z kursu także poza programem, kupując go w dowolnym momencie w moim sklepie.

 

Zadbaj o 5 kluczowych elementów razem ze mną, aby już zawsze sprzedaż przychodziła Ci z lekkością

Poznałaś najważniejsze obszary, nad którymi warto popracować, żeby swobodnie sprzedawać genialne oferty i przyciągać idealnych klientów. Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą Ci pokochać sprzedaż i zaczniesz działać w kierunku rozwoju dochodowego biznesu. Będzie mi miło, jak podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami i efektami w komentarzu oraz oznaczysz mnie na Instagramie @italianajustyna.

A jeśli chcesz pracować nad fundamentami Twojego biznesu online razem ze mną, to dołącz do Programu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe! Skorzystaj z mojego bezpośredniego wsparcia w ramach grupowego mentoringu, aby już zawsze sprzedaż przychodziła Ci z lekkością i sprawiała przyjemność. I byś odważnie sprzedawała genialne oferty, niezależnie od ich ceny. 

W pakiecie otrzymasz całą paczkę bonusów, które same w sobie niosą ogromną wartość. Abyś poczuła się jeszcze bardziej zmotywowana, uruchomię także kanał Discord. Będziesz mogła dzięki temu skorzystać ze wsparcia i pomocy całej grupy, na bieżąco dzielić się swoimi uwagami oraz obserwować postępy innych uczestników.

Dlatego nie zwlekaj z decyzją i dołącz do grupowego mentoringu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe! już dzisiaj. 

Na zakończenie bardzo Ci dziękuję, że słuchasz podcastu „Mały biznes, Wielkie efekty”. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału, to zachęcam do zrobienia tego, aby nie ominęły Cię kolejne odcinki!

 

Wygeneruj Rekordowe Wyniki Sprzedażowe!

 

Chcesz, aby sprzedaż przychodziła Ci z lekkością i przyjemnością?

Zapraszam Cię do Programu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!

W ramach grupowego mentoringu zyskasz moją bezpośrednią pomoc i wsparcie całej grupy. Dzięki temu z lekkością i pewnością zaczniesz sprzedawać swoje oferty online! W pakiecie otrzymasz liczne bonusy, które pomogą Ci rozwijać biznes online z pełną mocą.

Ruszyły nabory na najlepszych warunkach! Skorzystaj z tej okazji i wskakuj na pokład Programu Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!

Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict