Jak można ze mną pracować w 2023 roku?

Powoli kończy się już 2022 rok. Był to trudny rok dla wielu właścicielek biznesów online. Był to też ciekawy rok dla mnie.

Dlatego w tym odcinku podcastu opowiem Ci o takich kluczowych punktach w tym roku, jakie się u mnie zadziały, a także o tym, jak możesz dalej ze mną pracować w 2023 r.

 

Zapraszam!

2022 r. był dosyć trudnym rokiem dla wielu z nas. Był rokiem, w którym zadziały się rzeczy, których nikt się nie spodziewał.

Planując swoje działania na ten rok, nie spodziewałam się wybuchu wojny, tak wielu zmian związanych z Nowym Ładem, wciąż zwiększających się kosztów w biznesie, galopującej inflacji. Zdecydowanie zmieniły się warunki prowadzenia biznesu!

Także dla mnie to był trudny rok – ale coraz lepiej poznaję siebie, swoje mocne strony i wyciągam wnioski. I podsumowując go, jestem i tak bardzo z niego zadowolona…

W 2022 roku powstały u mnie programy, które pokazały, że mój biznes idzie w nieco innym kierunku.

 

Poniżej kilka kluczowych punktów z tego roku

Uzyskałam certyfikat EBM – z czego jestem bardzo dumna!

To właśnie w 2022 r. uzyskałam certyfikat Energetic Breakthrough Method, dzięki któremu jestem teraz w stanie pomagać moim klientkom w rozwoju biznesu i sprzedaży nie tylko strategicznie, ale również mentalnie. Był to punkt przełomowy w tym roku dla mojego biznesu.

 

„Zostań Królową Swojego Biznesu” i „Dziennik Manifestacji”

To wtedy powstał program Zostań Królową Swojego Biznesu, którego uczestniczki raportują mi niesamowite, przełomowe rezultaty w ich biznesie!

Te, które nie sprzedawały do tej pory – zaczęły sprzedawać i osiągać wyniki przekraczające ich oczekiwania.

Te, które sprzedawały – potroiły swoje przychody.

Są też takie osoby, które w ogóle zmieniły kierunek swojej działalności i podjęły odważne decyzje np. żeby zamknąć stacjonarną część swojego biznesu.

Wszystkie uczestniczki programu „Zostań Królową Swojego Biznesu” zaraportowały mi, że czas, który spędziłyśmy razem w tym programie, przełożył się zdecydowanie na ich wyższą energię do działania, a tym samym na lepsze wyniki finansowe.

To wszystko przyczyniło się teraz do podjęcia przeze mnie kolejnych decyzji w sprawie dalszych kierunków rozwoju mojego biznesu.

Zarówno program „Zostań Królową Swojego Biznesu”, jak i mniejsza, ale równie skuteczna oferta „Dziennik Manifestacji” to były programy, które zebrały niesamowite opinie! To z nich jestem najbardziej dumna i chciałabym coraz więcej osób wspierać również pod tym kątem.

 

Konferencja offline – po raz pierwszy w życiu!

Kolejny projekt, z którego jestem bardzo dumna to oczywiście Konferencja offline, którą zorganizowałam po raz pierwszy! Spotkanie na żywo z moimi klientami było dla mnie niesamowitym doświadczeniem i zauważyłam, jak mocno wpływa na to, żeby podejmować szybciej odważne decyzje w ramach rozwoju biznesu tych klientek.

 

Mastermind z bliskim – coraz bliższym – wsparciem

Jestem również niesamowicie szczęśliwa i dumna, że stworzyłam Mastermind z bardzo bliskim zakresem wsparcia. Był to pierwszy program Mastermind, w którym naprawdę zaopiekowałam się uczestniczkami również pod kątem indywidualnym, nie tylko grupowym.

Każda z dziewczyn mogła raz w miesiącu, w dowolnym momencie się ze mną spotkać na rozmowę, każda z dziewczyn wypełniała karty pracy i uzyskiwała mój indywidualny feedback i widzę, jak rzeczywiście to zaprocentowało. Ich rezultaty były naprawdę bardzo szybkie!

Te wszystkie rzeczy sprawiły, że miałam o wiele większą jasność, w jakim kierunku chcę dalej prowadzić swoje oferty i pomagać swoim klientom w 2023 r.

 

Dostosowania programu AFP

W związku z tym mój kluczowy program – program rozwoju biznesu online AFP w 4. edycji również przeszedł gruntowną przebudowę. W tej edycji stawiam na bliskie wsparcie i jestem przekonana, że jest to odpowiedni kierunek.

Z bliskim wsparciem bardzo dobrze poznaję Twój biznes, oczekiwania, strategię, mocne strony.

I żeby jeszcze lepiej poznać Twoje mocne strony, do programu AFP dołożyłam bonusy od partnerek. Jednym z nich jest np. badanie DISC 4D od Klaudii Kałążnej wraz z kursem, w którym Klaudia tłumaczy jak interpretować wyniki, szlifować swoje mocne strony i jak się lepiej komunikować.

Jednym z bonusów jest także indywidualny audyt wizualny, który każda z uczestniczek prawdopodobnie potrzebuje zrobić na innym etapie.

Jeżeli chcesz współpracować właśnie ze mną nad swoim rozwojem biznesu w bardzo bliskim zakresie, z bardzo częstymi kontaktami, z opieką nad Twoim marketingiem, sprzedażą i realizacją celów to właśnie program grupowy jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem!

Polecam od startu biznesu, aż do średnio zaawansowanych (lub nawet zaawansowanych, ale do tej pory rozwijających biznes metodą “chybił-trafił”)

 

Jak dalej można ze mną pracować?

Finalnie, szykuję za kulisami powermind: Królowe Swojego Biznesu – potężny 6-miesięczny mastermind, w którym z jednej strony zwiększam wiarę swoich klientek i zachęcam do odważnych decyzji, a z drugiej strony – nadzoruję i pomagam w realizacji swoich planów.

Równowaga męskiej i kobiecej energii, bycia w połączeniu ze swoją wizją i działania – w dostosowanym tempie do potrzeb osób, które już działają w biznesie.

Program będzie dostępny tylko dla moich obecnych lub ex klientek.

Jeżeli nie powermind to polecam również Laboratorium Skalowania Biznesu dostępne dla każdego.

W Laboratorium co tydzień w środę masz moje stałe wsparcie na sesjach Q&A, na których odpowiadam na pytania zadawane w komentarzach, a także raz w miesiącu jest dla kilku wybranych osób opcja porozmawiania na „gorących krzesełkach”.

Uwaga! Cena za Laboratorium Skalowania Biznesu wzrośnie od 2023 r. Dołączając teraz, gwarantujesz sobie dotychczasowe warunki.

 To są te 3 opcje współpracy, które polecam w 2023 r.

 

Jeżeli chodzi o mentoring indywidualny, to niestety nie ma takiej opcji na ten moment. Ja pracuję jednocześnie maksymalnie z 3 klientkami indywidualnymi – na więcej nie mam przestrzeni i niestety wszystkie miejsca są już zajęte. Jeżeli coś się zmieni, to będę informować.

 

Jeżeli nie wiesz, która opcja byłaby dla Ciebie odpowiednia to po prostu się do mnie odezwij prywatnie na Instagramie @italianajustyna, a ja Ci pomogę i doradzę.

 

Rozwijaj swój biznes online z pełną mocą!

Chcesz rozwijać swój biznes lawinowo, z miesiąca na miesiąc i kwartału na kwartał, ale bez ciężkiej pracy i siedzenia godzinami w kolejnych kursach?

Masz dość powolnych efektów, jesteś gotowa naprawdę przyspieszyć z rozwojem swojego biznesu?

Z przyjemnością Ci pomogę przygotować się strategicznie i mentalnie, abyś z lekkością osiągała prawdziwe przełomy w swoim biznesie!

Sprawdź, jak możesz skorzystać z mojego wsparcia i zostań prawdziwą Królową Swojego Biznesu!

Justyna Stańska Italiana
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict