Jak osiągać w swoim biznesie online wielkie cele?

Wszystko to, co do tej pory osiągnęłam w biznesie – kiedyś wydawało mi się niemożliwe. Nie sądziłam, że będę mieć dziesiątki klientek czy przychody powyżej 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jak do tego doszłam, aby realizować wielkie cele?

O tym opowiem w tym odcinku podcastu. Dowiesz się, co możesz zrobić, żeby osiągać w swoim biznesie cele, które teraz są dla Ciebie niewyobrażalne.

Zapraszam!

 

Czy wiesz, dlaczego tak trudno jest osiągać wielkie cele? Otóż zazwyczaj przeceniamy to, co jesteśmy w stanie zrobić w trakcie roku, a nie doceniamy tego, jak kompletnie może zmienić się nasze życie w ciągu 10 lat. Nasze cele wcale nie są wielkie… Są „logiczne” lub wynikają z wywoływania na siebie presji, że „muszę” coś zrobić. Często tworzymy je z punktu „uciekania” od czegoś.

Istnieją oczywiście sposoby, żeby sobie znacznie ułatwić realizację wielkich celów i przyspieszyć z rezultatami. Jeśli chciałabyś skorzystać z mojego wsparcia w tym zakresie, to w każdej chwili możesz dołączyć do przestrzeni Królowych Swojego Biznesu. A teraz opowiem Ci, od czego przede wszystkim warto zacząć.

 

Pozwól sobie marzyć – to pierwszy krok, aby osiągać wielkie cele

Odkryj to, czego naprawdę chcesz! A nie skupiaj się na tym, czego nie chcesz czy uważasz, że musisz albo powinnaś zrobić, bo tak podpowiada Ci logika.

Jeśli nie masz jeszcze tego, o czym marzysz, to mogą być trzy powody.

 1. Tworzysz intencję z niewłaściwego punktu.
 2. Niewystarczająco wierzysz, że osiągniesz wielkie cele – nowa rzeczywistość nie jest dla Ciebie realna i namacalna.
 3. Nie jesteś kobietą, która jest gotowa dokonywać przełomów.

  Mówisz, że chcesz mieć więcej klientów. Ale czy kreujesz nowe oferty i odważnie wychodzisz z nimi do ludzi?

  Mówisz, że chcesz mieć więcej czasu. Tylko czy jesteś gotowa ustawić swoje granice w pracy z klientami i ich przestrzegać?

  Mówisz, że chcesz mieć więcej pieniędzy. Jednak czy tak naprawdę wiesz, w jakim celu?

  To tylko kilka z przykładów sytuacji, w których mówimy, że czegoś chcemy… ale nie postępujemy rzeczywiście w zgodzie z tym.

   

  Aby osiągać w swoim biznesie wielkie cele, nie wystarczy tylko chcieć – trzeba mieć jasną wizję swojego biznesu i życia

  Odpowiedz sobie najpierw na poniższe pytania.

  •  Jeśli wszystko byłoby dla mnie możliwe, co chciałabym w swoim życiu mieć, czego nie mam teraz?
  • Co chciałabym robić, czego nie robię teraz?
  • Jaką kobietą chciałabym być w swoim życiu i biznesie?

  Odpowiedzi pomogą Ci stworzyć swoją wizję – biznesu i życia. Jak już to zrobisz, kolejnym krokiem jest świadome wzmacnianie w sobie wiary, że jest to dla Ciebie realne. A następnie trzeba postępować, jakbyś już tę swoją wizję osiągnęła.

  Słowa, które sobie mówisz, ba – nawet Twoje myśli, mają moc. A za tym powinny iść emocje i zachowania kobiety, która już te swoje wielkie cele zrealizowała.

  Ciężko jednak tak działać, gdy w to nie wierzysz. Jeśli słowa sobie, myśli sobie, a działanie sobie… W rezultacie Twoja wizja kompletnie rozjeżdża się z rzeczywistością. Jak to zmienić?

   

  Manifestuj swoje wielkie cele i pielęgnuj wiarę w swój biznes – codziennie!

  Twoje zadanie polega na tym, żeby swoją wizję jak najbardziej urealnić. Są różne techniki i narzędzia, które mogą Ci to ułatwić.

  Właśnie w tym celu przygotowałam Dziennik Manifestacji, który pomoże Ci realizować Twoje marzenia. Przez 21 dni otrzymasz praktyczne wskazówki, jak utrzymać właściwą energię do działania i wykorzystać moc słów, aby szybciej osiągać w biznesie wszystko to, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe. Wyrobisz sobie nawyk codziennego pisania i świadomego zarządzania swoimi myślami.

  Regularne prowadzenie Dziennika Manifestacji przyniesie Ci wiele korzyści

  • Zyskasz o wiele więcej jasności i świadomości na temat życia, jakie chcesz mieć i codziennie będziesz o krok bliżej swojej nowej rzeczywistości.
  • Zaczniesz świadomie prosić (i otrzymywać) wszystko to, o czym do tej pory tylko marzyłaś.
  • Łatwiej uwolnisz się od strachu, niepewności, frustracji, aby otworzyć się na więcej pieniędzy w Twoim życiu i biznesie.
  • Nauczysz się wpływać na swoje nastawienie tak, aby działać z mocą i pewnością siebie, nawet jeśli masz gorsze dni.
  • Przybliżysz się znacznie do działania z punktu kobiety, którą chcesz być.
  • Będziesz z łatwością podejmować decyzje, które wspierają Twój biznes na drodze do rozwoju.
  • Zyskasz więcej spokoju i pewności, że poradzisz sobie w każdej sytuacji.

  To nie są tylko czcze obietnice. Sama od 2021 roku prowadzę ten Dziennik, co pomaga mi pielęgnować w sobie wiarę w siebie i moje wielkie cele. I to, co się w tym czasie zadziało, wcześniej wydawało mi się zupełnie niewyobrażalne. Po prostu magia ?

   

  Otwórz się na prawdziwe przełomy w swoim biznesie online!

  Jeśli czegoś bardzo chcesz, masz jasną wizję, w którą naprawdę wierzysz i działasz tak, jakbyś już ją zrealizowała – Twoja rzeczywistość zupełnie się zmienia. Jednak nie ma co się oszukiwać, że to zadzieje się z dnia na dzień i nagle zaczniesz osiągać wielkie cele. Chociaż do tej pory Ci się to udawało.

  Osobiście zawsze, kiedy osiągałam przełomy w swoim biznesie – byłam na nie gotowa. Spodziewałam się ich, bo miałam solidny fundament w postaci potężnej wizji, wzmacniałam swoją mentalność i wiarę w swój biznes. Nauczyłam się również świadomie zarządzać moimi myślami, emocjami i reakcjami.

  Owszem, to wymaga praktyki, bo po drodze wychodzą różne blokady, negatywne myśli, które po prostu trzeba „przerobić”. Dlatego samo prowadzenie „Dziennika Manifestacji” raczej nie wystarczy. Może on być cenną pomocą (i jest np. w programie „Królowe Swojego Biznesu”), ale nie załatwi wszystkiego.

  Jeśli chcesz rzeczywiście realizować wielkie cele i z lekkością osiągać prawdziwe przełomy w biznesie – potrzebujesz głębszej pracy mentalnej

   

  Dlatego serdecznie zapraszam Cię do grona Królowych Swojego Biznesu. Pomogę Ci zmienić Twoje przekonania na wspierające, wzmocnić Twoją wewnętrzną siłę i odkryć Twój potencjał. Zbudujesz trwałe nawyki godne Królowej, która z mocą i pewnością działa w swoim biznesie oraz świadomie kreuje swoje wymarzone życie.

  Dołącz do naszej przestrzeni już dzisiaj. Otwórz się na obfitość czasu, pieniędzy i wolności – zostań prawdziwą Królową Swojego Biznesu!

  Dziękuję Ci, że jesteś ze mną i będzie mi miło, jak dasz mi znać np. na Instagramie, czy moje wskazówki są dla Ciebie pomocne. Zachęcam także do subskrypcji mojego kanału na YouTube i podcastu Mały biznes, wielkie efekty, aby nie ominęły Cię kolejne odcinki.

   

   

  Zostań Królową Swojego Biznesu!

  Zaprojektuj swoją nową biznesową rzeczywistość – otwórz się na obfitość czasu, finansów, wolności oraz radości!

  Stań się Królową Swojego Biznesu

  Z pełną mocą osiągaj kolejne przełomy w swoim biznesie online i odważnie sięgaj po swoje marzenia!

  Jako bonus otrzymasz Dziennik Manifestacji, czyli praktyczną pomoc w kreowaniu przełomów w biznesie. Aby CODZIENNE utrzymać odpowiedni poziom energii, wiary w swój biznes oraz motywację do działania.

   

  Justyna Stańska Italiana
  Justyna Stańska
  produkty online

  Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

  Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

  Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

  Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

  Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

   

  Kliknij i posłuchaj
  na Apple Podcast

  Kliknij i posłuchaj na Spotify

  Kliknij i posłuchaj na YouTube

  Kliknij i posłuchaj na Spreaker

  Kliknij i posłuchaj na Empik Go

  Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict