Co łączy osoby, które zarabiają duże pieniądze w biznesie online?

Zastanawiasz się czasami, co powoduje, że niektóre osoby osiągają sukces i zarabiają naprawdę duże pieniądze w biznesie online, podczas gdy inni męczą się, walczą, frustrują i wciąż są niezadowoleni ze swoich zarobków? 

Jeśli tak to dzisiejszy odcinek podcastu jest dla Ciebie!

Poznaj 5 cech, które moim zdaniem łączą osoby zarabiające duże pieniądze w biznesie online.

Zapraszam!

 

Tutaj odsłuchasz tego odcinka:

 

Gdyby to było takie proste, to wszyscy zarabialibyśmy duże pieniądze w biznesie online. Tymczasem na pewno dobrze wiesz, że dojście do tego nie jest tak oczywiste. I nie ma jednego uniwersalnego przepisu na rozwój opłacalnego biznesu, który sprawdzi się w każdym przypadku. Jednak na podstawie własnego doświadczenia oraz obserwacji moich klientek, mentorów i ludzi, których podziwiam – zauważyłam, że są pewne elementy wspólne dla osób osiągających sukces. Dzisiaj opowiem Ci o 5 z nich, które według mnie są kluczowe.

 

Sukces niejedno ma imię (i nie muszą to być duże pieniądze w biznesie)

Nie wszyscy marzą o tym, żeby zarabiać jak najwięcej. Co więcej, „duże pieniądze” dla każdego mogą oznaczać coś innego. Bo każdy z nas ma swoją definicję sukcesu. Moje dzisiejsze wskazówki dedykuję kobietom, które czują, że:

 • w biznesie online stać je na więcej,
 • mogą zarabiać jeszcze lepiej niż dotychczas,
 • chcą rozwijać biznes nie tylko dla pieniędzy, ale po to, żeby mieć niesamowity wpływ na życie setek klientów!

Sama dojrzałam do tego, że właśnie ten ostatni punkt stał się ważną częścią mojej misji. Oczywiście skalowanie przychodów jest bardzo ważne, bo to pozwala zarabiać godne pieniądze w biznesie online, bez konieczności harowania od rana do nocy. Jednak odkleiłam się od wyników sprzedażowych, a skupiam się na tym, żeby pomagać jak największej liczbie przedsiębiorczych kobiet. Aby każda z nas osiągała prawdziwe przełomy i żyła pełnią życia każdego dnia.

Dlatego też stworzyłam przestrzeń Królowych Swojego Biznesu, w której będziemy mentalnie programować się na sukces. Jeżeli czujesz, że chcesz skorzystać z takiego wsparcia – serdecznie zapraszam Cię do naszego grona. Tymczasem przejdźmy do dzisiejszego tematu.

 

5 rzeczy łączących osoby, które zarabiają duże pieniądze w biznesie online

Jak wspomniałam we wstępie, zaobserwowałam pięć kluczowych elementów wspólnych dla osób rozwijających opłacalne biznesy. Związane są one zarówno ze strategią, jak i mentalnością, czyli tym, co się dzieje w naszych głowach. Z przyjemnością podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami i mam nadzieję, że znajdziesz w nich wskazówki także dla siebie.

1. Osoby, które osiągają sukces, posiadają mocne fundamenty biznesu

Solidne podwaliny strategiczne są niezbędne, aby budować i rozwijać swoją firmę. Osoby, które zarabiają duże pieniądze w biznesie online, mają:

 • optymalnie skonstruowany model biznesowy,
 • właściwą strukturę ofert,
 • opracowane ścieżki klienta,
 • rozpoznawalny wizerunek w sieci, branding,
 • dobrą strategię komunikacji.

Przez te fundamenty biznesu przechodzę ze wszystkimi moimi klientkami. Bo nawet jeżeli mamy świetną energię i potrafimy nią zarządzać – trzeba jeszcze wszystko dobrze poukładać strategicznie.

2. Osoby zarabiające duże pieniądze w biznesie online, mają jasny obraz swojego idealnego klienta

Dokładnie wiedzą komu chcą pomagać. W swoich ofertach adresują rzeczywiste problemy klienta oraz dają odpowiednie rozwiązania. Potrafią także elastycznie dostosowywać swoje produkty i usługi do zmieniających się warunków. Bo potrzeby klientów i otoczenie rynkowe dynamicznie się zmieniają, zatem nasze oferty też powinny za tym nadążać. To jest złoto – zwłaszcza w dzisiejszych czasach!

Dlatego warto na bieżąco aktualizować profil swojego idealnego klienta. Nie możemy zakładać, że jak raz dobrze określimy jego potrzeby i stworzymy szytą na miarę ofertę, to już zawsze będzie się ona świetnie sprzedawać. Bo w miarę jak Ty się rozwijasz – Twój klient też prawdopodobnie będzie się zmieniał.

3. Osoby rozwijające opłacalny biznes online, konsekwentnie i autentycznie budują relacje ze swoimi potencjalnymi klientami

Innymi słowy – prowadzą świetny i skuteczny marketing. Są zawsze przed oczami osób, dla których ich oferty będą idealne! Rozumieją, że budowanie trwałych i autentycznych relacji ze swoimi potencjalnymi (i obecnymi) klientami jest niezbędne, aby odnieść sukces w biznesie.

Ważna uwaga! To wcale nie oznacza, że musisz stale być przyklejona do social mediów i bez przerwy publikować jakieś treści. Część takich kontaktów oczywiście może, a nawet powinna zostać zautomatyzowana. Pomogą Ci w tym np. moje warsztaty Zarabiaj na autopilocie, dzięki którym nauczysz się tworzyć zaawansowane lejki sprzedażowe oraz zaprojektujesz spersonalizowaną ścieżkę klienta pod swoje produkty i usługi.

4. Osoby, które zarabiają duże pieniądze w biznesie online, tworzą transformujące i właściwie wycenione oferty

I to jest mega ważne! Bo jeśli źle wyceniasz swoje oferty, to może być powodem, że nie generujesz takich wyników sprzedażowych, jakie chciałabyś mieć. A prawda jest taka, że często nie szacujemy tych cen właściwie. I wyceniamy oferty do samodzielnej pracy o wiele poniżej swoich kosztów. Z kolei programy z bezpośrednim wsparciem oferujemy w cenie, jaką powinny mieć właśnie te produkty, które można „przerabiać” samodzielnie.

Dlatego, jeśli chcesz zarabiać duże pieniądze w biznesie online, bardzo istotne jest, aby wyceniać swoje oferty w oparciu o REZULTATY, które mogą zyskać Twoi klienci. A nie uzależniać cen od formatu czy długości trwania programu.

5. Osoby odnoszące sukcesy, mają podejście, że „rozwój biznesu online zależy ode mnie”

Nie szukają „winnych” w czynnikach zewnętrznych, typu: zła sytuacja gospodarcza, inflacja, konkurencja itp. Świadome podejście, że rozwój biznesu zależy od Ciebie, a nie od okoliczności – jest właśnie taką wisienką na torcie. To największa różnica między osobami, które potrafią na zawołanie kreować prawdziwe przełomy, a tymi, które jakoś sobie radzą, ale bez większych sukcesów.

A każda z nas, nawet jeśli już zarabia przyzwoite pieniądze w biznesie i osiągnęła jakąś tam stabilizację, ma na swoim koncie potknięcia i błędy. Tego nie da się uniknąć. Z tym że to my decydujemy, jaką lekcję z tego wyciągniemy i co z tym dalej zrobimy. To nasze postrzeganie przesądza o tym, czy potraktujemy coś jako porażkę. Możemy wybrać i zdecydować, że to jest PREZENT, bez którego nie doszłybyśmy do cennych wniosków, aby odpowiednio dostosować swoje działania.

 

Zaprogramuj się mentalnie na sukces – bądź Królową Swojego Biznesu

Jak widzisz, aby rozwijać opłacalny biznes, trzeba zadbać zarówno o strategię, jak i swoją mentalność. Właśnie tym drugim obszarem będziemy zajmować się w programie Królowe Swojego Biznesu. Gwarantuję Ci, że pracując nad swoją mentalnością, doświadczysz niesamowitych rzeczy.

Przede wszystkim będziesz wiedzieć, jak nie tylko jednorazowo wzmocnić, ale i utrzymać Twoją wewnętrzną energię oraz podejście, że wszystko możesz. Będziesz z o wiele większą łatwością i z lepszego punktu tworzyć swoje oferty, komunikację, promocję oraz szybciej przyciągać swoich idealnych klientów!

Co więcej, w tym programie doświadczysz też większego poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie w swoim biznesie! Nawet w takich sytuacjach, które normalnie tę pewność podważają, bo przepracujesz swoje blokady mentalne, lęk przed porażką itp. A będziesz wzmacniać przekonania wspierające i nawyki godne prawdziwej Królowej. Aby działać w ciągłym stanie FLOW oraz rozwijać swój biznes z pełną mocą.

Zyskasz poczucie lekkości i umiejętność kreowania przełomowych rezultatów:

 • ofert, które kochasz i które Twoi klienci też pokochają,
 • rekordowych kampanii i wyników sprzedażowych,
 • dziesiątek nowych klientów.

Uwierzysz, że jest to dla Ciebie możliwe i będziesz wiedziała, jak to osiągnąć szybciej, niż myślisz.

Jeśli czujesz, że stać Cię na więcej i chcesz w pełni wykorzystywać swój potencjał – zapraszam Cię do grona Królowych Swojego Biznesu. Dołącz do tej niesamowitej transformacji, podczas której pomogę Ci zaprogramować się mentalnie na sukces. Sprawdź szczegóły programu i mam nadzieję, że wkrótce się w nim spotkamy.

Dziękuję Ci, że słuchasz mojego podcastu Mały biznes, wielkie efekty i zachęcam do subskrypcji, jeśli jeszcze tego nie robisz. Obserwuj mnie też na Instagramie i YouTube, gdzie na bieżąco dzielę się praktycznymi wskazówkami, jak zarabiać satysfakcjonujące pieniądze w biznesie online. Aby mieć więcej wolności i radości w codziennym życiu.

 

Bądź Królową Swojego Biznesu!

Z pełną mocą osiągaj kolejne przełomy w swoim biznesie online i odważnie sięgaj po swoje marzenia!

Otwórz się na obfitość czasu, finansów, wolności i miłości!

Zostań Królową Swojego Biznesu

Już niedługo startujemy!

Justyna Stańska Italiana
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict