Jak mentalnie wyjść z etatu – rozmowa z Emilią Wojciechowską

W 53. odcinku podcastu zapraszam Cię do wysłuchania wywiadu z Emilią Wojciechowską, z którą mam zaszczyt od jakiegoś czasu współpracować w programie mastermind.

Emilia pomaga właścicielkom firm usługowych i freelancerkom osiągnąć mistrzostwo w byciu sobą! Robi to na przeróżne sposoby – korzystając z fajnych ofert, programów, które głęboko zmieniają różne mentalne blokady.

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o „mentalnym wychodzeniu z etatu” – czyli o tym, co się dzieje w naszej głowie, kiedy zaczynamy prowadzić swój biznes.

 

Zapraszam!

Tutaj odsłuchasz tego odcinka:

 

Emilia pomaga odkryć swoim klientkom to, co już fajnego mają w sobie i rozwijać tak, żeby działały w zgodzie ze sobą – aby nie bały się pokazywać prawdziwych siebie! Pokazuje jak przełamywać blokady przed działaniem i zachęca do wyciągnięcia na wierzch tego, co mają schowane głęboko w „szufladzie”, bo często są to jakieś fajne pomysły, projekty.

Często właścicielki firm myślą, że coś jest nimi nie tak i muszą się zmienić – tymczasem wcale nie trzeba nic naprawiać, a wystarczy wziąć to, co już ma się fajnego w sobie i na tej podstawie zbudować siłę mentalną.

Wyjść do świata z tym, co już się ma!

 

Mentalne wyjście z etatu – co to w ogóle oznacza i jak zacząć?

 

Kiedy zaczynamy prowadzić biznes online, często musimy zrobić jedną, bardzo ważną rzecz – mentalnie wyjść z etatu.

Oczywiście dotyczy to tych osób, które mają za sobą doświadczenia pracy dla kogoś, i dla których praca „na swoim” jest nowym doświadczeniem.

Sama również przechodziłam ten proces “wychodzenia mentalnego z etatu”, chociaż wtedy tego tak fachowo i pięknie nie nazwałam. Teraz patrząc z perspektywy czasu, wiem, że robiłam to zdecydowanie zbyt długo – można ten proces przyspieszyć!

W dzisiejszym odcinku podcastu również poznasz historię Emilii i dowiesz się na jej przykładzie, czym jest mentalność etatowa.

Dostaniesz również odpowiedź na wiele ważnych pytań, np.:

  • Jakie zazwyczaj pojawiają się problemy podczas procesu wychodzenia mentalnie z etatu?
  • Po czym poznać, że to biznes ma Ciebie, a nie Ty masz biznes?
  • Jakie blokujące przekonania mogą się w trakcie tego procesu pojawić, które nie pozwalają na wyjście z mentalności etatowej?
  • Jak zacząć odzyskiwać czas na pracę nad własną marką, a nie tylko nad zadaniami klientów?

Jeśli zainspirowała Cię nasza rozmowa i chcesz posłuchać więcej od Emilii, sprawdź jej miejsca w sieci:

Instagram

Facebook

Strona internetowa

Podcast

W tym czasie najbardziej zapraszamy na bezpłatny webinar, na którym Emilia będzie mówić więcej o tym, jak mentalnie wyjść z etatu i poczuć się pewnie w roli przedsiębiorczyni.

Odzyskaj siłę i odwagę do przejęcia sterów w swoim biznesie – żeby mieć biznes, a nie żeby biznes miał Ciebie!

Webinar odbędzie się 2 czerwca o 10:00.

 

Tutaj link do zapisów: https://up.emiliawojciechowska.com/webinar-mbmz

Mentalne wyjście z etatu zazwyczaj nie jest kwestią jednej decyzji, ale wymaga utrwalenia i przepracowania tkwiących w nas przekonań

Większość przedsiębiorców, z którymi rozmawiamy, zakłada ten biznes z wizją, że chce mieć więcej wolności i niezależności. I smutne jest, kiedy okazuje się, że czujemy się pod niektórymi względami jeszcze gorzej niż na etacie.

Nie oznacza to jednak, że trzeba ten biznes rzucić od razu… tylko to jest właśnie czas, żeby wejść w rolę szefa i odpuścić zupełnie rolę pracownika.

Przez cały proces mentalnego wychodzenia z etatu Emilia przeprowadzi Cię w ramach programu „Mój biznes, moje zasady”.

Oczywiście mogą pojawić się przy tym pewne obawy. Jednak właśnie po to są m.in. takie długie programy jak „Mój biznes, moje zasady”, w których mamy opiekę trenerki mentalnej, żeby sobie z nimi poradzić.

Kiedy ja osobiście obawiałam się, że klienci odejdą, niesamowicie pomogło mi stwierdzenie: „No to co? Przyjdą nowi!”.

Emilia z kolei patrzy na to jeszcze innej perspektywy – a co jeżeli nie odejdą i Ty dalej będziesz się męczyć, frustrować i złościć na nich?

Biznes może być radosny, może Ci sprawiać satysfakcję, możesz pozwalać sobie na szalone rzeczy w trakcie pracy i nie biczować się z tego powodu. Możesz współpracować z klientami na zasadach równych, a nie na takich, że: „Nasz klient, nasz pan”.

Wszystko jest do wypracowania niezależnie od tego jak się czujesz niepewna, niedoświadczona, malutka wobec swoich klientów.

To nie jest tak, że jesteś już skazana na myślenie w ten sposób.

Da się to zmienić, tylko zacznij od podjęcia decyzji…

Jesteś gotowa na zmianę i chcesz rozwijać swój biznes online z pełną mocą?

Z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Zapraszam Cię do grona Królowych Swojego Biznesu. Z moim wsparciem przygotujesz się mentalnie na sukces, abyś mogła osiągać to, co teraz wydaje Ci się niemożliwe. Przepracujesz swoje blokady mentalne, zmienisz przekonania na wspierające i zbudujesz nawyki godne prawdziwej Królowej. 

Dołącz do Królowych Swojego Biznesu i zmień swoje życie na lepsze!

Zachęcam Cię też do subskrypcji mojego kanału na YouTube i podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”, abyś nie przegapiła żadnych wartościowych treści. Razem ze mną rozwijaj swój biznes z pełną mocą!

ZOSTAŃ PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ SWOJEGO BIZNESU!

Zaprojektuj swoją nową rzeczywistość – otwórz się na obfitość czasu, finansów, wolności oraz radości!

Stań się Królową Swojego Biznesu

Zacznij z pełną mocą rozwijać swój biznes online i odważnie sięgaj po swoje marzenia!

Justyna Stańska Italiana
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict