Jak lepsze poznanie siebie może Ci pomóc rozwijać biznes online?

Czy wiesz, że tylko kiedy dobrze poznasz siebie i swoje mocne strony możesz prawdziwie i autentycznie rozwijać swój biznes w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najlepszy?

 

Może zabrzmi to dla Ciebie jak abstrakcja, ale nie musisz być najlepsza we wszystkim. Dodatkowo możesz podejść do budowania własnej firmy tak, że będzie to dla Ciebie przyjemne.

Jeśli w to nie wierzysz, to dzisiejszy podcast jest właśnie dla Ciebie!

 

Zapraszam Cię do wywiadu z Klaudią Kałążną, która prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą „GroWings”, jest również autorką podcastu „Słuchaj i działaj!” oraz pomaga przystawić drabinę do ściany, na którą warto się wspinać. Innymi słowy, pomaga ludziom realizować cele w zgodzie ze sobą, czyli w oparciu o mocne strony i wartości.

 

Sama doświadczyłam tego, jak dokładnie Klaudia podchodzi do tematu i pomaga swoim klientom odkrywać ich super moce i lepiej je wykorzystywać.

 

Bohaterka dzisiejszego podcastu ma wiele tytułów, ale to nie jest tu najistotniejsze.

Ważne jest natomiast to, że Klaudia jest specjalistką w odkrywaniu mocnych stron innych i dokładnie wie, jak odkryć to, co najlepsze i znaleźć potencjał w każdym człowieku.

Wszyscy znamy popularne badania, które pomagają poznać siebie, jednak nie każde działa tak samo dobrze.

Badanie, o którym rozmawiałam z Klaudią, czyli DISC 4D, zaskoczyło mnie swoją głębią i pokazało mi, że na człowieka można patrzeć wielowymiarowo.

Według mnie nie znajdziesz narzędzia, które pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie.

 

Na samym końcu tej notatki znajdziesz wszystkie linki, m.in. wywiad, który Klaudia nagrała ze mną (w nim opowiadam o procesie, przez który przeprowadziła mnie Klaudia – podczas którego odkryłam i lepiej nazwałam swoje mocne strony).

 

Chciałabym, abyś po wysłuchaniu tego podcastu zrozumiała, że jeśli dobrze poznasz siebie, to rozwój biznesu stanie się dla ciebie dużo łatwiejszy.

 

Na końcu rozmowy dowiesz się o świetnej niespodziance, dzięki której możesz zyskać niepowtarzalną okazję, abyś Ty również lepiej poznała siebie.

Zapraszam więc do uważnego wysłuchania tego odcinka!

 

Jak lepsze poznanie siebie może Ci pomóc rozwijać biznes online?

Ten odcinek podcastu jest bardzo ważny, ponieważ bogaty jest w ogrom praktycznej wiedzy – opartej o badania, ale przede wszystkim wiele lat doświadczenia Klaudii w lepszym poznawaniu siebie.

 

Dodatkowo urozmaicony jest barwnymi przykładami, dzięki którym Klaudia zobrazowała wszystko to, o czym opowiedziała – swoją drogę do znalezienia ściany, na którą warto się wspinać oraz do pomagania w tych poszukiwaniach innym.

 

W środku odcinka znajdziesz treści dotyczące między innymi:

 

historii rozwoju biznesu Klaudii

 

  • dowiesz się, jaką przedsiębiorczością Klaudia wykazywała się już w dzieciństwie i prześledzisz jej karierę – od pracy w call center, po robienie doktoratu i pracowanie dla agencji zajmującej się promocją irlandzkiego jedzenia, aż po pracę w Ryanair;

 

 – drogi do założenia własnej działalności

 

  • o poznawaniu siebie, swoich mocnych stron i przekonań oraz o procesie, podczas którego Klaudia dowiedziała się, w czym może pomóc innym. Wspomniane zostało również dorastanie do odwagi, aby założyć własny biznes;

 

– początków działalności online

 

  • o wątpliwościach i hamujących przekonaniach, argumentach przemawiających za działalnością online i o konieczności działania w zgodzie ze sobą, a także o znalezieniu mentora;

 

 – DISC 4D oraz pozostałych narzędzi, jakie wykorzystuje Klaudia w pracy z klientami

 

  • dowiesz się, dlaczego w pracy z klientem warto opierać się na badaniach oraz dlaczego właśnie DISC 4D jest dla Klaudii najlepszym narzędziem do lepszego poznania siebie;

 

– wartości Klaudii

 

  • czyli o coraz większej samoświadomości, początkowych trudnościach z delegowaniem zadań oraz o radach dotyczących rekrutacji… a także o jej sposobie pracy z klientami, idealnym kliencie oraz o relacji z samą sobą.

 

 

Na sam koniec specjalnie dla Was Klaudia przygotowała niespodziankę!

 

Aby mieć szansę ją zgarnąć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„W jaki sposób poznanie siebie za pomocą narzędzia DISC4D może Ci pomóc w rozwoju Twojego biznesu lub – jeśli nie masz biznesu – w innych dziedzinach?”.

Odpowiedzi możesz udzielić pod TYM POSTEM na instagramie.

Czas na zgłoszenie: do końca stycznia 2022 r.

 

Zwycięzca otrzyma od Klaudii badanie DISC 4D (o którym wspominałyśmy w podcaście) oraz pełen raport wraz z dostępem do nagrań tłumaczących, jak z niego w pełni skorzystać.

 

Dodatkowo osoba, która udzieli najlepszej naszym zdaniem odpowiedzi, będzie mogła wziąć udział w sesji indywidualnej, podczas której na osobności omówi swój profil i kierunki zmian z Klaudią. To niepowtarzalna okazja, aby lepiej poznać siebie i dowiedzieć się, w jakim kierunku działać.

 

(Nawiasem mówiąc: nagroda jest bardzo opłacalna, bo sam kurs z badaniem DISC 4D jest wart 497zł, a wartość indywidualnej sesji z Klaudii to 787zł, co łącznie daje kwotę ponad 1000zł!)

 

Więcej szczegółów znajdziesz w TYM POŚCIE na moim Instagramie @italianajustyna – to tam możesz zostawić swoją odpowiedź na pytanie, i tym samym zawalczyć o niespodziankę 😉

 

PS. W odpowiedzi może Ci się przydać odsłuchanie mojego wywiadu z Klaudią: „Jaką wartość niesie ze sobą zrozumienie siebie? Doceń to, co w Tobie najlepsze!”, gdzie ja opowiadałam o swoich wrażeniach z badania. Znajdziesz go TUTAJ.

 

A jeśli zainteresowały Cię umiejętności Klaudii i chcesz dowiedzieć się więcej o sobie i o swoich mocnych stronach, to koniecznie sprawdź polecane przez nią linki:

 

„Jak zrozumieć lepiej siebie i innych?” – warsztaty, dzięki którym popracujesz nad swoimi wartościami, przekonaniami i mocnymi stronami;

https://www.jakodkrycmocnestrony.pl/DISC4D

 

program grupowy „Bohater” – idealny dla osób, które chcą raz, a porządnie zdiagnozować swoje wartości osobiste i zawodowe, przyjrzeć się swym mocnym stronom i przejść przez cały profil DISC 4D ze wsparciem Klaudii – tak, aby zaplanować zmiany i przekuć wiedzę o sobie w działanie.

https://www.jakodkrycmocnestrony.pl/bohater

 

Jeśli to do Ciebie przemawia, to koniecznie zapisz się na listę oczekujących na kolejną edycję, która odbędzie się wiosną.

 

Pamiętaj, że niezależnie jakim człowiekiem jesteś, możesz dokonać zmiany na lepsze i odkryć, w jakim kierunku rozwijać swój biznes 🙂

 

Gdzie jeszcze można znaleźć Klaudię?

 

Strona internetowa: www.klaudiakalazna.com

  • zwróć uwagę zwłaszcza na zakładkę „Podcast”, gdzie masz dostęp do ponad 30 bezpłatnych odcinków podcastu „Słuchaj i działaj!”, a każdy z nich to niemal mini kurs, bo zawiera karty pracy. To między innymi z nich dowiesz się więcej o narzędziu DISC 4D.
  • YouTube: Akademia GroWings – Klaudia Kałążna
  • Instagram: @klaudiakalazna

 

Jeżeli spodobał Ci się ten odcinek, to daj nam znać! Możesz otagować mnie (@italianajustyna) i Klaudię (@klaudiakalazna) na Instagramie lub wysłać wiadomość. Będzie nam bardzo miło!

Justyna Stańska
Latest posts by Justyna Stańska (see all)
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict