Moja historia rozwoju biznesu online – rozmowa z Justyną Brzozak

Jeśli słuchasz już dłuższy czas mojego podcastu, to wiesz, że od czasu do czasu zapraszam do wywiadu w serii „Moja historia rozwoju biznesu online” wybrane osoby w roli gościa.

 

Seria ta ma za zadanie pokazać, że do rozwoju biznesu online może prowadzić wiele dróg. Czasem trwa to krócej, czasem dłużej, ale dzięki posłuchaniu historii innych mogę zagwarantować jedno: unikniesz pewnych błędów i zrozumiesz, że można prowadzić mały, ale zarabiający na siebie biznes online.

W ramach tej serii zapraszam do rozmów kobiety z różnych branż (często są to moje fantastyczne klientki), które dzielą się swoją historią i doświadczeniami związanymi z uruchomieniem firmy i pozyskaniem pierwszych klientów.

Tym razem rozmawiałam w podcaście z Justyną Brzozak, moją klientką w ramach programu mastermind. Justyna to twórczyni Pozytywnej Wioski Wsparcia dla kobiet, które dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samą sobą.

Swoimi warsztatami, kursami on-line oraz wpisami na blogu inspiruje, motywuje oraz zaprasza do wspólnej przygody w poszukiwania swojej własnej drogi do spełnionego macierzyństwa.

Przeprowadziła już kilkadziesiąt warsztatów online, z których skorzystało już ponad 3000 osób. Certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli, absolwentka Studium Komunikacji na bazie Porozumienia bez Przemocy (NVC). Pasjonatka rodzicielstwa bliskości, Self-Reg i uważności. Mama trójki dzieci.

Jak sama o sobie mówi:
„To macierzyństwo sprawiło, że cała moja uwaga skupiła się na odnalezieniu metod wychowawczych zapewniających i dzieciom i mi samej szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.”

 

Jaka jest historia rozwoju biznesu Justyny?

Justyna miała dość ciekawą sytuację, bo rozwój jej biznesu online przyspieszył z powodu pandemii (wcześniej działała z warsztatami offline).

Zapraszam do posłuchania szczegółów naszej rozmowy i zapoznania się z historią Justyny:

Z Justyną rozmawiałyśmy m. in. na następujące tematy:

 

  • kiedy i dlaczego rozpoczęła własny biznes?
  • jakimi drogami doszła do tego, czym tak naprawdę chce się zajmować?
  • czy rzeczywiście jej biznes od razu wystrzelił w kosmos?
  • jak przeszła od biznesu offline do online?
  • jakiego typu oferty sprawdziły się u niej najlepiej?

Sprawdź stronę www i pobierz bezpłatne materiały:

https://justynabrzozak.com.pl/

 

Dołącz na instagram, gdzie znajdziesz wartościowe treści dla rodziców:

@pozytywnawioskawsparcia

 

Nie zapomnij też zajrzeć do sklepu Justyny, gdzie znajdziesz 20+ warsztatów dla rodziców online w przystępnej cenie:

 

https://justynabrzozak.com.pl/sklep/

 

 

5 kroków do udanego biznesu online

historia rozwoju biznesu Justyny podcast

Twój biznes online ciągle nie rozwija się tak, jak tego oczekujesz?

Po udziale w mini kursie wideo poznasz schemat 5 kroków do udanego biznesu online, dzięki któremu uporządkujesz strategię i ustalisz, za co się zabrać i w jakiej kolejności, aby jak najszybciej zacząć zarabiać nawet na początku działalności w sieci.

Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict