5 barier, jakie musisz pokonać, aby z pewnością siebie mówić o tym, co robisz oraz śmiało promować swoje produkty i usługi

Czy naprawdę z pewnością siebie mówisz o tym co robisz i sprzedajesz swoje oferty online?

Według mnie, jeśli tego nie robisz z odwagą, z pewnością siebie, to często problem zaczyna się w głowie.

Nawet jeśli nie wierzysz w to, że Twoje komunikaty i oferty są potrzebne, podświadomie boisz się, że „przesadzisz” ze sprzedażą, wciąż myślisz, że wystarczy robić swoje, jakość sama się obroni, że ludzie sami Cię w magiczny sposób znajdą i docenią…

…to jak mają rosnąć Twoje zasięgi – kiedy podświadomie boisz się pokazywać na 100% w sieci?

O tych właśnie niewspierających przekonaniach nagrałam ten odcinek podcastu: „5 barier, jakie musisz pokonać, aby z pewnością siebie mówić o tym, co robisz oraz śmiało promować swoje produkty i usługi.

Ten podcast też zaprasza dalej: do pełnego treningu widoczności w sieci, który przygotowałam po to, aby moje klientki nie tylko bez obaw promowały się w sieci, ale też żeby wiedziały konkretnie, JAK TO ZROBIĆ.

>>>Szczegóły treningu TU<<<

 

Sprawdź odcinek podcastu, w którym mówię o swoich doświadczeniach i pracy z blokadami dotyczącymi sprzedaży. Chciałabyś z pewnością siebie promować swoje oferty?

 

A poniżej pokrótce opisuję przekonania, o jakich mówiłam w podcaście.

1. Brak 100% pewności, że jesteś świetna, w tym co robisz.

Brakuje Ci przekonania, że to, co robisz, jest potrzebne i wartościowe, to podświadomie możesz obawiać się promować swoich ofert, wychodzenia do ludzi, odważnej sprzedaży.
Możesz obawiać się porażki, odmowy, negatywnych komentarzy, czy po prostu oceny.
Rozwiązanie? Praca nad poczuciem własnej wartości – wewnętrznym, niezależnym od tego, co inni ludzie o Tobie myślą.

 

2. „Wystarczy robić swoje, a ludzie Cię znajdą”

Może kiedyś tak było, ale teraz, przy obecnym natłoku informacyjnym, nie wystarczy siedzieć cicho w swoim zakątku internetu. Trzeba aktywnie wychodzić do ludzi i śmiało mówić o tym, co robisz, a nie liczyć na to, że ktoś Cię w magiczny sposób odkryje lub poleci.

 

3. „Sprzedaż to wciskanie”

Sprzedaż nie polega na tym, żeby ktoś za wszelki sposób powiedział „TAK”. Sprzedaż polega na tym, żeby przedstawić idealnym klientom wszystkie korzyści i informacje, aby podjęli decyzję na TAK lub na NIE. Sprzedaż jednak wymaga postawienia sprawy wprost, przedstawienia propozycji: kupujesz czy nie.

 

4. „Odmowa oznacza, że coś jest ze mną nie tak”

Nawet idealni klienci odmawiają. Problem nie leży w Tobie. Czasami oferta jest nieodpowiednia, czasami dla klienta to nie jest odpowiedni moment. Skupmy się na tym, którym pomagamy, zamiast na tych, którzy odmówili.

 

5. „Nie chcę wyskakiwać z lodówki. Chyba wszyscy, co mieli kupić, już kupili”

W dzisiejszych czasach nawet zainteresowany klient odbiera na co dzień tyle komunikatów promocyjnych, że informacja o Twojej ofercie może mu po prostu UMKNĄĆ. Dlatego nawet w naszym obowiązku jest przypominanie się ze swoim komunikatem, stosowanie marketingu wielokanałowego. Wyskakujemy z lodówki nie po to, żeby przekonać nieprzekonanych, ale z myślą o tych, którzy naprawdę tego potrzebują.

Zostań pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i z pewnością siebie przyciągnij więcej idealnych klientów!

Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

Nie czekaj, aż ktoś Cię w magiczny sposób odkryje czy poleci. Weź sprawy w swoje ręce i zamów trening widoczności w sieci, który pozwoli Ci przyciągnąć więcej idealnych klientów i sprawi, że będą kupować właśnie od Ciebie.

italiana ebook postaw na maila w biznesie online
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict