Jak przestać wymieniać czas na pieniądze i zarabiać więcej, pracując mniej?

Przede wszystkim – mała dygresja. Cieszmy się, że ta koncepcja jest w ogóle MOŻLIWA do zrealizowania! To świetna zaleta biznesu online, że w ogóle można tworzyć produkty skalowalne, półskalowalne.

Tak naprawdę w takiej sytuacji “sky is the limit” i można naprawdę zarabiać konkretne pieniądze. Za ten sam czas pracy otrzymywać coraz wyższe i wyższe wynagrodzenie.

Można przejść od zera do milionera! 😄

Zanim jednak popuścimy wodze fantazji, wróćmy do tego, jak w ogóle ZACZĄĆ skalować tzw. przychody pasywne?

W dzisiejszym odcinku podcastu omówiłam proces krok po kroku, jak skalować tzw. przychody pasywne i co w ogóle musi się zadziać, aby zamówienia rzeczywiście spływały prosto na konto na autopilocie, bez Twojej aktywnej promocji.

W poniższym podsumowaniu znajdziesz już kilka pierwszych wskazówek, ale zapraszam do odsłuchania pełnego odcinka, który właśnie wskoczył do aplikacji.

UWAGA: właśnie dzisiaj wystartowała u mnie w sklepie PROMOCJA na kurs “Szybka oferta”, który pomaga zbudować tzw. automatyczny lejek sprzedażowy nawet w kilka godzin!

Kiedyś nie byłam fanką tego lejka, ale w innym odcinku podcastu, dostępnym O TUTAJ, zdradziłam, dlaczego zmieniłam zdanie.

Taki lejek na autopilocie i bez Twojego udziału zadba o to, aby coraz to nowi potencjalni klienci natrafiali na Twoją ofertę, zapoznawali się z nią i chętnie ją zamawiali! 📈

A Ty uwolnisz swój czas i zaczniesz cieszyć się zamówieniami, nawet kiedy jesteś na spacerze lub na wakacjach.

Zaprojektuj automatyczny system pozyskiwania klientów!

korzyści one time offer w praktyce

Wyobraź sobie, że odpoczywasz lub jesteś na wakacjach, a na maila spływają Ci powiadomienia o kolejnych zakupach w Twoim sklepie.

To jest w zasięgu ręki – i jestem zdania, że praktycznie KAŻDY biznes online oparty o usługi może sobie taki automatyczny lejek sprzedażowy zaprojektować!

Stworzenie takiego lejka za pierwszym razem zajmuje trochę czasu, ale potem możesz zająć się innymi rzeczami w swoim biznesie – wiedząc, że w międzyczasie taki lejek wciąż aktywnie pozyskuje za Ciebie nowych potencjalnych klientów… z których część zostawi u Ciebie od razu swoje pieniądze!

To żadna magia – zamów kurs z narzędziami i zaprojektuj u siebie taki automatyczny system pozyskiwania klientów nawet w kilka godzin!

Oprócz zaproszenia na kurs, oczywiście jednak jak zawsze przygotowałam dla Ciebie streszczenie tego odcinka podcastu.

 

 

Jak więc przybliżyć się do skalowania przychodów pasywnych i zarabiania na autopilocie?

 

Pamiętaj, że to PROCES

 

To nie jest tak, że natychmiast po założeniu biznesu online Ty “nic nie robisz”, a tylko odbierasz powiadomienia o nowych zamówieniach.

To jest proces i po prostu rezultat małych kroków, które podejmujesz każdego dnia przez cały okres, kiedy budujesz markę online.

Ale można (a nawet trzeba!) ten proces sobie odpowiednio zaplanować i przyspieszyć!

O tym właśnie jest w dzisiejszym odcinku podcastu.  

 

 

Krok 1. Stwórz produkty online

 

Jeśli chcesz wyrwać się z kołowrotka wymiany czasu na pieniądze i rzeczywiście zarabiać więcej, pracując mniej, to prędzej czy później dojdziesz do wniosku, że jest na to tylko jedna droga.

Skalowalne produkty online: e-booki, kursy, nagrania – wszystkie materiały do samodzielnej pracy, które klienci mogą przerabiać w dowolnym momencie i czerpać z nich wartość, nawet kiedy Ty odpoczywasz!

 

 

Krok 2. Zaplanuj ścieżkę klienta

 

Jeden produkt online prawdopodobnie nie wystarczy. Jeśli chcesz rzeczywiście skalować przychody i mieć coraz więcej napływających zamówień, warto tematycznie poukładać swoje produkty online w wachlarz ofert na różnym poziomie zaawansowania i umiejętnie “prowadzić” od jednej do drugiej.

 

Szczegóły w podcaście!

 

 

Krok 3. Zbuduj automatyczny lejek sprzedażowy

 

Kiedy masz już tak ułożone oferty, opracuj do nich “punkty wejścia”, a następnie zautomatyzuj pozyskiwanie klientów na pierwszą ofertę na ścieżce klienta i dopracuj komunikaty.

Jeśli wydaje Ci się to trudne, koniecznie skorzystaj z mojego kursu o technice One Time Offer – dostaniesz narzędzia, wtyczkę do liczników, szablony i skondensowane szkolenie, na co zwrócić uwagę, aby taki lejek sprzedawał jak najlepiej i aby zbudować go nawet w kilka godzin!

 

 

Krok 4. Zapewnij dopływ ruchu do lejka i nie zapominaj o działaniach organicznych! 

 

Nawet najlepszy lejek nie będzie działał, jeśli nikt nie będzie widział Twoich ofert! Dlatego kolejny krok to zapewnienie dopływu ludzi do lejka.

Pamiętaj też, że lejki nie działają w próżni. Jeśli dodatkowo będziesz działać organicznie, zbudujesz większe zaufanie do swojej marki i ludzie chętniej będą zamawiać tego typu oferty – będzie to dla nich rzeczywiście oferta nie do odrzucenia! 

 

 

Nie masz jeszcze wdrożonych u siebie automatycznych lejków sprzedażowych? Zapisz się na pełny kurs o One Time Offer i zbuduj je w kilka godzin!

 

Dzięki dobrze wprowadzonej “szybkiej ofercie” nie tylko oszczędzasz czas i sprawiasz, że automatycznie dowiadują się o Tobie nowi potencjalni klienci, ale zaczynasz natychmiast zarabiać na swojej liście e-mail i obniżasz koszty reklam na facebooku!

 

Zapoznaj się ze szczegółami i zamów TUTAJ! 

 

PS. A jeśli szukasz polskiego narzędzia do wprowadzenia One Time Offer u siebie, polecam Ci rozwiązanie betimes.pl. System ma bezpłatny okres próbny, więc użyj TEGO LINKA (jest to link afiliacyjny) i biegnij sprawdzić, czy to coś dla Ciebie!

 

 

A jeśli uważasz, że mojego podcastu fajnie się słucha, to zasubskrybuj go poniżej w dowolnie wybranej przez siebie aplikacji. Wtedy automatycznie uzyskasz powiadomienie o kolejnych odcinkach.

 

Jak być na bieżąco z podcastem?

W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystasz, warto zasubskrybować podcast w wybranym poniżej kanale.

Wtedy automatycznie, bez konieczności zaglądania tutaj, otrzymasz powiadomienia o kolejnych odcinkach!

 

Dzięki!

Przy okazji: chcesz zagadać na fejsie lub twitterze?
Send this to a friend