5 rzeczy, które pomogły mi osiągać więcej niż 10 tysięcy miesięcznie

W jednym z odcinków podcastu mówiłam wprost o swoich wynikach finansowych. O tym, jak rozpoczęłam w 2019 rozwój biznesu online i o tym, jak w 2020 podwoiłam swoje przychody.

Teraz jestem w sytuacji, że regularnie od października 2019 (czyli już kilkanaście miesięcy z rzędu) osiągam więcej niż 10 000 przychodu miesięcznie. Czasami duużo więcej, czasami lekko ponad, ale skupiam się na tym, żeby z kwartału na kwartał moje przychody przynajmniej delikatnie rosły.

I powiem Ci, że o ile osiągnięcie po raz pierwszy tego progu zajęło mi trochę czasu, o tyle później, jak już po raz pierwszy mi się to udało, to sprawiło to, że automatycznie w kolejnych miesiącach powtarzanie wyniku stało się prostsze.

Te 10 tysięcy miesięcznie (mowa tutaj o przychodzie) to był taki przełom, który – przy niewielkich kosztach – sprawił, że spokojnie mogłam rezygnować z etatu. I być może Ty do takiej kwoty również dążysz.

 

Dlatego w dzisiejszym odcinku podcastu chciałam Ci przybliżyć 5 rzeczy, które pomogły mi regularnie ten wynik osiągać.

Ty też możesz mieć takie wyniki – opracowując dobry plan i się go trzymając. Wystarczy się skupić na tym, co najważniejsze, do stworzenia stabilnych i przewidywalnych przychodów w biznesie online, jakakolwiek kwota by to dla Ciebie nie była.

To właśnie zrobisz ze mną w Klubie 10K – doprowadzisz swój biznes do stabilnych przychodów rzędu 10 tys. miesięcznie (lub więcej).

 

Tam przestaniesz się uczyć, a zaczniesz działać metodą małych kroków nad tym, co NAPRAWDĘ ma znaczenie dla przychodów w Twojej firmie:

1) Opłacalność biznesu online i 2) Siła Twojego marketingu i sprzedaży.

Zarezerwuj swoje miejsce od razu TUTAJ. 

 

Poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie odcinka podcastu.

Jakie 5 rzeczy pomogły mi osiągnąć, a następnie regularnie powtarzać wynik powyżej 10 tysięcy miesięcznie?

 

Numer 1 to nastawienie i wiara w to, że jest to w moim zasięgu.

I wiesz, nastawienie bez następnie konkretnej pracy niewiele Ci da.

Ale to działa również w dwie strony.

Jeśli podświadomie nie wierzysz, że jesteś w stanie osiągnąć dany wynik, to nie będziesz mieć odwagi np. podnosić cen, wpadać i realizować nowych pomysłów, odważnie sprzedawać czy… inwestować w siebie i swój rozwój.

Kiedyś myślałam, że to tylko „pitu-pitu”. Ale naprawdę niesamowicie dużo rzeczy leży w naszej głowie.

 

Numer 2 to uświadomienie sobie swoich mocnych stron i rozpoczęcie kształtowania ofert w zgodzie z nimi.

Do pewnego momentu myślałam, że biznes online polega tylko na sprzedaży skalowalnych ebooków czy kursów online. Teraz wiem, że model biznesowy trzeba dostosować do siebie.

Oczywiście oznaczało to też dla mnie, że mam kilka ofert wyżej płatnych, a sprzedaż kursów czy ebooka to w moim przypadku jedynie „dodatek”.

 

Numer 3 to skupienie się na tym, co ważne. W danym momencie – częste weryfikowanie priorytetów.

Zbyt często zajmujemy się bieżączką, zamiast po prostu usiąść i zastanowić się: kim jesteśmy? dokąd zmierzamy? jak tam dojdziemy? 😉

Bardzo często zadaję sobie pytanie: czy zajmuję się właśnie tym, co w danym momencie najbardziej rozwinie mój biznes?

Jeśli przyłapuję się na tym, że tego nie robię… to to odpuszczam. Albo deleguję.

 

Numer 4 to rozpoczęcie budowania bliższej relacji z ludźmi, którzy mnie obserwują.

Używam tutaj okrętnego sformułowania zamiast napisać „społeczność”, ale mówiąc szczerze nie lubię tego określenia. Ty czytasz tego maila, ale nie jesteś „moją” społecznością. Jesteś zupełnie niezależną osobą i zapewne obserwujesz więcej ludzi, niż tylko mnie.

Ale to, co pomogło mi rozwinąć biznes, to skupienie się na tych, którym JA najbardziej odpowiadam. Dla których jestem „pierwszym wyborem” i ufają mi i mojej opinii. Uważają, że właśnie mój sposób prowadzenia biznesu im odpowiada.

Dla takich ludzi jestem i takim pomagam. Kiedy skupiam się na nich, jest mi łatwiej „sprzedawać”, bo po prostu tworzę oferty idealnie dla nich skrojone, które im rzeczywiście pomagają.

 

 

Numer 5 to oczywiście inwestycje i delegowanie.

Aby zarabiać pieniądze, musisz wydawać pieniądze.

Oczywiste? Jednak nie dla wszystkich.

Sama byłam długo na etapie „wszystkiego za darmo”, ale teraz bez oporów inwestuję w siebie, w wirtualną asystentkę, spore sumy w reklamę czy nowe kursy i pomoce.

Jeśli coś może mi się przydać i WIEM, że to wykorzystam, biorę to.

Bo według mnie to paradoks, jeśli Ty chcesz, żeby TOBIE ludzie zapłacili, a sama w swoim biznesie online nie inwestujesz.

I, co jest ważne, często inwestycje są WCZEŚNIEJ, niż rzeczywiste przychody.

Swoją asystentkę zatrudniłam ZANIM osiągnęłam próg 10 000 przychodu miesięcznie. I między innymi dzięki temu, że ona część obowiązków ode mnie przejęła, to udało mi się to zrobić szybciej.

 

Klub 10K to miejsce dla Ciebie, jeśli:

– na ten moment Twoim głównym wyzwaniem w biznesie jest STABILIZACJA przychodu na poziomie co najmniej 10 tys. miesięcznie

– chcesz przestać gonić za nowymi klientami co miesiąc i po prostu mieć pewność, że Twoja firma przetrwa

– masz tendencję do działania “zrywami” w obszarach: opłacalność biznesu, marketing, sprzedaż, i chciałabyś zamienić gigantyczne, przytłaczające projekty, które ciężko Ci wkomponować “w bieżączkę”, na MIKRO KROKI, które po prostu wdrażasz.

– masz problem z wyborem biznesowych priorytetów, wszyscy Ci mówią że tak dużo rzeczy jest WAŻNYCH, że w końcu nie robisz nic.

– trudno Ci skupić się na DZIAŁANIU – w Klubie10K przewidziałam system motywacyjny dla osób, które wypełniają wszystkie zadania. Jeśli w teorii wiesz, co wypadałoby usprawnić w Twoim biznesie (może nawet przechodziłaś jakieś kursy), ale NADAL tego nie robisz, taki system może się u Ciebie sprawdzić.

 

Doprowadź swój biznes do stabilnych przychodów rzędu 10 tys. miesięcznie lub więcej!

Przestań się uczyć, zacznij działać metodą małych kroków nad tym,
co NAPRAWDĘ ma znaczenie dla przychodów w Twojej firmie:

1) Opłacalność biznesu i

2) Siła Twojego marketingu i sprzedaży.

italiana ebook postaw na maila w biznesie online

 

Linki do materiałów i osób wymienionych w odcinku:

Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict