Jak rozwijałam biznes online w 2019 i 2020 roku?

Grudzień to nie tylko czas świątecznych ozdóbek i śpiewania pod nosem „Jingle Bells”, ale też i czas podsumowań. Dla mnie to też czas planowania Nowego Roku – nie zostawiam tego na styczeń.

W tym roku po raz pierwszy swoim schematem na biznesowe podsumowanie roku podzieliłam się ze swoimi klientkami programu rozwoju biznesu online AFP i z wszystkimi chętnymi.

Teraz jestem jeszcze w trakcie mojego podsumowania (bo jednak to kilka godzin pracy i analizy finansowej), ale już wiem, że mój główny cel: podwojenie przychodu z 2019 roku – został zrealizowany.

Co jednak ważniejsze, nie został zrealizowany w ten sposób, że pracowałam po 80 godzin w tygodniu i nie miałam czasu na nic innego poza pracą. Nie – w tym roku, roku 2020, zarobiłam więcej, pracując MNIEJ.

Jednak… tak jak powiedziałam w podcaście, zaczęłam stosunkowo szybko zarabiać w biznesie online, jednak pod koniec 2019 roku działo się to ogromnym kosztem.

 

W 2019 roku w grudniu – nie będę ukrywać – doszłam praktycznie do momentu „wypalenia” zawodowego, kiedy nie miałam siły realizować żadnych zadań…

Usiadłam w kuchni i rozpłakałam się, bo to nie tak miał wyglądać mój biznes.

Założyłam własną firmę po to, aby samej decydować, jak, z kim, i ile pracuję.

Tymczasem owszem, miałam w 2019 roku całkiem spore przychody jak na pierwszy „poważny” rok działalności, ale pod koniec roku miałam też dość pracy po godzinach, w weekendy, napiętych terminów realizacji projektów… wiedziałam, że długo tak już „nie pociągnę”, a przecież nie miałam alternatywnego źródła przychodów.

Wiedziałam, że COŚ muszę zmienić.

I to wtedy zrobiłam sobie biznesowe podsumowanie roku i wypisałam sobie kilka ważnych wniosków w zeszycie.

I w 2020 roku zmieniłam swój biznes o 180 stopni.

Postawiłam na ograniczenie pracy na rzecz klientów indywidualnych, a rozwój własnych produktów i ofert. Oczywiście wszystko zaplanowałam w systemie 12-tygodniowym, którego uczę w warsztatach „Zaplanuj Sukces”.

To historia w ogromnym skrócie.
Nie napisałam Wam tu, co się działo przed grudniem 2019 roku, jak w ogóle zdobyłam swoich pierwszych klientów indywidualnych, jakie pomysły umożliwiły mi w 2020 roku to, że podwoiłam swoje przychody, pracując mniej.

Jeśli więc chcecie poznać te wszystkie szczegóły, to właśnie wskoczył na stronę i do aplikacji kolejny odcinek podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”, w którym opowiadam właśnie, jak rozwijałam własny biznes w 2019 i 2020 roku. Takie podsumowanie najważniejszych punktów przełomowych 😉

Wszystkie linki wymienione w podcaście:
https://italianamarketing.pl/afp – program rozwoju biznesu online oparty o 12-tygodniowy rok

https://italianamarketing.pl/5/ – odcinek 5 podcastu, w którym mówiłam więcej o warsztatach „Zaplanuj Sukces”

UWAGA: warsztaty „Zaplanuj Sukces” wracają!

Również w obecnych warunkach da się prowadzić dochodowy, stabilny biznes online, który z miesiąca na miesiąc przynosi Ci więcej klientów, radości, i pieniędzy!

Warunek?

Koniec działania na chybił trafił – czas dopracować strategię, połączyć się głęboko z obecnymi potrzebami klienta, i uszczelnić dziury w swoim systemie marketingu i sprzedaży.

Zaplanuj, ile zarobisz w 2023 – i jak to zrobisz!

I to właśnie zrobimy podczas 3-dniowych warsztatów „Zaplanuj sukces w biznesie online w 2023”.

Już 12.12 o godz. 10:00 ruszamy! ?

italiana ebook postaw na maila w biznesie online
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict