NOWY masterclass:

Twój plan na 10 tys. miesięcznie (lub więcej) 

Przestań się frustrować i zacznij ZARABIAĆ w swoim biznesie online.

Poznaj od środka najlepsze strategie, dzięki którym od ponad 50 miesięcy z rzędu mój biznes przynosi 10, 30, 50 tysięcy przychodu, a ja nie martwię się o klientów.

Zapisy zakończone

Dołącz do Klubu 10K i otrzymaj nagranie w bonusie:

Poznasz sprawdzone kombinacje ofert, które przynoszą mi więcej niż 10 tys. miesięcznie już od ponad 50 miesięcy z rzędu

Dowiesz się, na jakiego typu ofertach się skupić, aby długofalowo stabilizowały Ci przychód (zamiast co miesiąc zastanawiać się, skąd mieć na ZUS).

Zrozumiesz jak mieć PEWNE i STABILNE 10 tysięcy miesięcznie niezależnie od etapu, na jakim jesteś w biznesie (na czym się skupić na początku, a na czym później, kiedy skalujesz biznes)

Poznasz technikę kumulowania stabilnych przychodów, która po wdrożeniu w życie przyniesie Ci nie tylko 10 tys. miesięcznie, ale nawet 50 czy 100 tysięcy w dłuższej perspektywie

ROZPOCZYNAJĄC BIZNES ONLINE NIE WIERZYŁAM, ŻE UDA MI SIĘ KIEDYKOLWIEK MIEĆ PRZYCHODY POWYŻEJ 10 000 ZŁ.

Na samym początku zarabiałam kilkaset złotych miesięcznie i przerażała mnie myśl o pełnym ZUSie.

Nie wyobrażałam sobie, jak to możliwe, żeby zarabiać z łatwością i przewidywalnie.

Myślałam, że robią to tylko osoby, które mają ogromne zasięgi w social media, a ja do takich osób nie należałam.

W końcu zaczęłam mieć po kilka tysięcy przychodu miesięcznie, ale na początku było to okupione ciężką pracą: wymieniałam czas na pieniądze i nie widziałam wyjścia z tej sytuacji – co skończyło się niemal wypaleniem zawodowym.

Teraz natomiast regularnie od października 2019 osiągam więcej niż 10 000 przychodu miesięcznie, ja pracuję coraz mniej, a liczba zamówień w moim sklepie online (i klientów) rośnie lawinowo.

WIEM, że te pieniądze trafią na moje konto, bo tak poukładałam swój biznes, aby przewidywalnie osiągać stabilne przychody.

wyniki sprzedażowe moja historia biznesu

Mój biznes jest głównym źródłem utrzymania całej mojej rodziny – więc po prostu się tego nauczyłam.

Jak zarządzać opłacalnością swojego biznesu, aby po podatkach i kosztach zostawało Ci więcej, niż potrzebujesz.

Jak tworzyć genialne oferty, które mają największy biznesowy sens (a nie tylko załatają dziurę w tym miesiącu i za miesiąc znowu martwisz się o nowych klientów)

Jak aktywnie sprzedawać online i przyciągać kolejkę chętnych klientów, którzy z łatwością Ci płacą.

 

O tym, jak to zrobiłam, opowiem Ci na tym masterclass.

 

9

10 tysięcy miesięcznie to nie jest szalona kwota, ale jest to kwota, która zmienia wszystko. Kiedy raz osiągniesz ten próg,  zrozumiesz, jak do niego dojść, to później skalowanie i powtarzanie wyniku staje się o wiele prostsze.

9

Na tym masterclass poznasz najlepsze strategie skalowania biznesu od 0 do 10 tysięcy miesięcznie, które możesz dostosować do SWOICH indywidualnych potrzeb. 

To praktyczna wiedza, którą układałam przez 4 lata skalowania biznesu i obserwowania u siebie i klientek, co działa i przynosi wyniki, a co nie. Tylko teraz dzielę się nią bezpłatnie na tym nowym masterclass.

Podczas masterclass:

Poznasz sprawdzone kombinacje ofert, które przynoszą mi więcej niż 10 tys. miesięcznie już od ponad 50 miesięcy z rzędu 

Zrozumiesz jak mieć PEWNE i STABILNE 10 tysięcy miesięcznie niezależnie od etapu, na jakim jesteś w biznesie (na czym się skupić na początku, a na czym później, kiedy skalujesz biznes)

Poznasz technikę kumulowania stabilnych przychodów, która po wdrożeniu w życie przyniesie Ci nie tylko 10 tys. miesięcznie, ale nawet 50 czy 100 tysięcy w dłuższej perspektywie

Opowiem Ci o Klubie10K – miejscu, gdzie Ty też możesz metodą małych kroków skupiać się na tym, co NAPRAWDĘ daje efekty w biznesie online

BONUS #1: dla osób na żywo specjalny konkurs z nagrodami

BONUS #2: wszystkie osoby na żywo dostają prezentację z masterclass na zawsze

Najwięcej skorzystasz na udziale, jeśli:

9

prowadzisz biznes online „na poważnie” (lub przynajmniej masz taki zamiar) – masz kanały komunikacji, oferty online, formalności za sobą

9

masz dość gonienia co miesiąc za nowymi klientami i obaw o pieniądze

9

masz dość nieprzewidywalności w biznesie, chcesz zaprojektować STABILNY, PEWNY model biznesowy dopasowany do Twoich zasobów i etapu rozwoju biznesu

9

zdarzają Ci się udane finansowo miesiące, ale jest to okupione bardzo ciężką pracą i czujesz, że już dłużej tak nie dasz rady

9

do tej pory opierałaś swój model sprzedaży o duże kampanie sprzedażowe i teraz, kiedy one działają coraz gorzej, potrzebujesz ustabilizować swój biznes

9

jesteś gotowa postawić na swoje BIZNESOWE PRIORYTETY: opłacalność biznesu, marketing, sprzedaż

Co osiągają moje klientki 

Cześć, jestem Justyna (Italiana)

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

 

Stwórz swój własny plan na 10 tysięcy miesięcznie (lub więcej)

Nowy masterclass dla kobiet, które chcą USTABILIZOWAĆ przychody w swoim biznesie online i przestać gonić co miesiąc za nowymi klientami.

Zapisy na ten masterclass są już zakończone.

Polityka prywatności

Zdjęcia – Magdalena Włodek www.wloskiehistorie.pl
Justyna Kocur-Czarny https://jkocurczarny.com/